Poděkování zastupitelstva obce!

Děkujeme všem spoluobčanům, kteří přišli k volbám a projevili nám tím svou podporu.

Ačkoliv jsme dost různorodý tým, některá rozhodnutí nevznikají snadno, ale nakonec najdeme vždy společné řešení, protože každý z nás je si vědom, že nehájí jen své názory, ale i těch co mu dali důvěru!

Za celé zastupitelstvo obce Val děkuje Balatková Hana!

16. 10. Havel

Zítra: Hedvika

Městský úřad Soběslav, odbor životního prostředí, upozorňuje majitele nemovitostí na povinnost řádně likvidovat odpadí (splaškové vody) ve smyslu platných zákonných předpisů. Jedná se zejména o včasné vyvážení obsahů jímek a kalů ze septiků.

Svoz TDO 2018

Placení za svoz domovního odpadu pro rok 2019