Změna velikosti písma

fulltext

Drobečková navigace

Úvod > Akce v regionu

Akce v regionu


Žižkův vraždící palcát vol. 50

Datum konání
Typ

Přátelé, je čas oznámit Žižku s jubilejním pokračováním a to 50! http://zizka.fob.cz www.facebook.com/zizkafest 16:15 - 16:50 Katara (Rumunsko) 17:10 - 17:50 Bloody Obsession 18:10 - 18:50 Mors Silens (Maďarsko) 19:10 - 19:50 F.O.B. 20:10 - 20:55 Panychida 21:15 - 21:50 Made by Zero 22:10 - 22:50 Doomas (Slovensko) 23:15 - 00:00 Hypnos 00:20 - 01:00 InnerSphere Vstupné: 349 Kč (předprodej) / 449 Kč (na místě) http://distro.fob.cz/index.php?lang=cz&src=product_detail&cat=4&step=10&id=1044 ... další pokračování festivalu a letos opět na Housově mlýně!

Více

taneční kurzy pro páry

Místo
Pražská tř. 520, České Budějovice 3, 37004 České Budějovice
Datum konání

Taneční škola Stanislava Schöna České Budějovice zahajuje nové kurzy zase po létě, startujeme od 19. září a kurzy budou postupně probíhatpo celý školní rok. vždy v úterní a nedělní podvečery. Kurzy jsou určeny pro začátečníky, dále pro mírně pokročiléa pro pokročilé páry a jsou zaměřeny na výuku latinskoamerických astandardních tanců tak, abychom Vás co nejlépe připravili pro plesovou sezónu. Naše kurzy jsou neformální, vedené v přátelské a pohodovéatmosféře a snad se kromě výuky tanců také pobavíte .... Cena kurzu je 1.550,- Kč/ osoba. Kurz se skládá z 8 lekcí po dvou hodinách. Termíny kurzů a přihlášky naleznete na našich webových stránkách www.lastdance.cz

Více

kurz latinskoamerických tanců pro páry

Místo
Pražská tř. 520, České Budějovice 3, 37004 České Budějovice
Datum konání

Pro příznivce karibských rytmů otevírá Taneční škola Stanislava Schöna České Budějovice kurzy SALSA pro páry začátečníky a mírně pokročilé.Naše kurzy jsou neformální, vedené v přátelské a pohodovéatmosféře a snad se kromě výuky tanců také pobavíte .... Kurz zahajujeme od 22. září od 20.00 hodin. Cena kurzu je 950,- Kč/osoba. Kurz se skládá z 8 lekcí . Termíny kurzů a přihlášky naleznete na našich wenových stránkách www.lastdance.cz

Více

Večery S - Pětník, Žofie Kabelková, Želiboys

Datum konání
Typ

Skupina Pětník je jednou z nejdéle působících acapelových skupin u nás. V repertoáru najdete spirituály, gospely, lidovky, vícehlasé chorály ve vlastních úpravách a česky. Zazní i swing, jazz, pop, namátkou něco od Beatles, Yo-Yo Bandu, ale i Ježka-Voskovce-Wericha. Pětník vychází z přesvědčení, že lidé rádi slyší to, co trochu znají, čemu rozumí a co je pobaví něčím neotřelým. Žofie Kabelková je česká písničkářka, která se na zdejší hudební scéně pohybuje více než 20 let. Ve svých textech se zaobírá především mezilidskými vztahy. Ozývají se v nich témata rodiny, (ne)jistoty, smíření, důvěry či vnitřní svobody. V jejích písní citelně najdete i hluboké propojení s přírodou. Odehrála stovky koncertů v klubech a na festivalech u nás i v zahraničí. Její album Peřiny z vody (2009) bylo nominováno na Cenu Anděl v kategorii folk. Želiboys - Pozvolnou přeměnou country kapely Nouze od roku 2014 vzniklo seskupení Želiborů a přátelé, dnes s názvem Želiboys. Schopní hudebníci společně s Petrou Želiborovou se společně vydali do pestré hudební oblasti country, bluegrassu a swingu. V současné době pracují i na vlastní tvorbě v českém i anglickém jazyce.

Více

Benefiční koncert pro Cibelu vol.4

Datum konání
Typ

Benefiční koncert pro neziskovou organizaci Cibela z.s. která se specializuje na pomoc psům a kočkám bez domova. http://www.cibela.cz/ Přijď zapařit a zároveň podpořit dobrou věc :)

Více

České Budějovice – Mezinárodní pivní festival

Datum konání
Typ

Na výstavišti jsme mívali zkušebnu a teď máme možnost tam i zahrát na živo vše, co jsme tam za tu dobu nazkoušeli. Zahrajeme v rámci pivního festivalu v areálu výstaviště a začínáme brzo, už v 13:30, tak se stavte na pivo a poslech ;)

Více